Önemli Duyuru

Sevgili Lol iddiacılar,

2016 yaz sezonunda yapılan format değişikliği sonucu maçlar BO2 formatında oynanmaya başlandı. Yeni sistemle gelen beraberlik seçeneği ile sistemimizden güncelleme yapmak durumunda kaldık. Bu güncellemelerin tamamlanmasına kadar geçecek sürede oluşacak kayıp haftalar nedeniyle, sponsorlarımızla konuşup, en iyi seçeneğin bu sezonu sistem geliştirmelerine ayırmak olacağına karar verdik
Sizlere daha iyi hizmet verme adına 2016 Yaz Sezonunu, Lolidda'yı yeni formata adapte etmekle geçecek. Sonrasında bomba gibi ödüllerimizle kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bizimle birlikte bu heyecana ortak olduğunuz için sizlere teşekkür ederiz.
Loliddia Ekibi
10 Haziran 2016 - 09:36

Kazananlar Belirlendi!

Merhaba LoL İddiacılar!
Geçtiğimiz günlerde geride bıraktığımız "Mid-Season Innitational" (MSI) turnuvası nın bitmesi ile birlikte, LoL İddia'nın da sonuna gelmiş bulunuyoruz. Gelecek sezonda yine sizlerle birlikteyiz.
Gelelim herkesin merak ettiği kazanan isimler ile birlikte ödüllerin nasıl dağıtılacağı konusuna.
Öncelikle kazanan isimler şöyle;
1-Ramis Selçuk Yücel
2-Melisa Deniz
3-Berke Özşener
4-Samet Gencer
Kendilerini tebrik ediyoruz. Gelelim kazandıkları ödüllere;

Birincinin Ödülleri:
NVIDIA GeForce GTX 950
Logitech G910 Klavye
Logitech G633 Kulaklık
64500 RP

İkincinin Ödülleri:
NVIDIA GeForce GTX 950
Logitech G410 Klavye
Logitech G502 Mouse
38700 RP

Üçüncünün Ödülleri:
NVIDIA GeForce GTX 950
Logitech G303 Mouse
25800 RP

Dördüncünün Ödülleri:
NVIDIA GeForce GTX 950
Logitech G402 Mouse

Ödüller Nasıl Dağıtılacak?
Sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresinize gelecek e-posta ile sizinle iletişime geçilecek. Daha sonra ise kargo işlemleri için gerekli bilgiler alınacak. Kazandığınız ödüller ±30 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmiş olacak.
İlk 200'de yer alan tüm kullanıcılarımıza ise kayıtlı oldukları e-posta adreslerine RP kodları yollanacak.

16 Mayıs 2016 - 17:58

NVIDIA GeForce GTX 950 ile MOBA'larda Bir Adım Önde Olun

GeForce GTX 950 grafik kartını MOBA türü için neden tercih etmeliyiz?

Bundan 3 sene önce olan MOBA oyuncularının sayısı ikiye katlandı ve 80 milyonu aştı. Her yıl 2000'den fazla MOBA turnuvası yapılıyor. Milyon Dolarların dağıtıldığı turnuvalarda öze olarak Nvidia GeForce GTX grafik kartları tercih ediliyor. Çevrim içi çok oyunculu savaş arenası(MOBA) oyunlarının çok oynandığı yıllarda oyuncuların rekabet avantajı için GeForce GTX 950'nin MOBA'lar için sağladığı avantajlara bir göz atalım.

- GeForce GTX 950'in asıl hedefi ve odak noktası MOBA oyunlarıdır.

- Maxwell'in sağladığı tam HD performans ve verimlilik MOBA oyunları 1080p çözünürlükte oynamanızı sağlar. League of Legends'ın grafik ayarlarını artık yüksek seviyelere getirip rahatça oynayabilirsiniz.

- League of Legends gibi mekanikleri iyi kullanmanın belirleyici olduğu rekabete dayalı oyunlar harekete anında duyarlılık gerektirir. MOBA oyuncuları için yeni baştan geliştirilen GeForce GTX 950, oyunu yönetmeniz için gerekli gücü sunar.

29 Şubat 2016 - 17:29

Türkçe Dil Aktif