A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lolbet/lolbet/bonfire/codeigniter/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lolbet/lolbet/bonfire/codeigniter/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Blog - LoL İddia

5. Haftada EU LCS'nin Sürpriz Maçları

eu-lcs

Elements – Giants Gaming: İki ekipte gayet temkinli bir şekilde maça başladı. İlk 10 dakika boyunca maç oldukça durgun geçti. Dakika 10’da ise karşılıklı gelen skorlar ile durum 1-1 oldu. İlk kanı döken taraf ise Giants ekibi idi. Uzun bir süre her iki ekipta Ejderha almayı denedi ancak bunu başaran taraf Elements oldu. Dakika 18’de ise ekip skorda öne geçti. Dakikalar 23’ü gösterdiğinde ise gerçekleşen takım savaşı ile Elements ekibi öne geçti ve üstüne Ejderha’yı da aldı. Dakika 34’e gelindeiğinde ise artık maçın şekli belirlenmişti ve Elements ekibi müthiş bir performans gösterek farkı bir hayli açmıştı. Dakika 40’da gelen Baron dansı sonucunda Giants ekibi Baron’u çaldı. Baron’u çalan ekip tek bir hamlede maçı bitirerek günün ilk sürpriz karşılaşması oldu.   MVP: Fr3deric

Fnatic – SK Gaming: Maça iki takımda riske girmeyerek başladı ve ilk kanı dakika 5’de Fnatic ekibi döktü. Maça oldukça hızlı başlayan Fnatic ekibi dakika 10’da skoru 4-0 yapmayı başardı. Fnatic ekibi her fırsatta SK Gaming’den bir parça almayı başardı. Dakikalar 21’i gösterdiğinde durum 10-5 ve Fnatic ekibi Baron güçlendirmesi ile önde gidiyordu. SK Gaming maçta adeta yok gibi oynuyordu ve sadece kule almakla kalıyorlardı. Fnatic ekibi muhteşem bir performans ile maçı kazandı. Böylece SK Gaming ekibi ilk yenilgisini almış oldu. MVP: Steelback.

Fnatic – Gambit Gaming: Maç oldukça hızlı başladı ve Fnatic ekibi ilk kanı döktü. Hemen arkasından cevap gecikmedi ve Gambit ekibi durumu 2-1 yaptı. Dakika 10’da ilk Ejderha’yı alan ekip Gambit oldu. İlerleyen dakikalarda yine farkı koruyan taraf Gambit ekibi oldu ve fark 24. dakika’da 5000 altın, skor’da ise 5-17 olmuştu. Gambir ekibi bu dakikadan sonra Fnatic ekibine göz açtırmadı ve her savaştan galip çıktı. Sonuçta ise maçı muhteşem bir performans ile kazanan Gambit ekibi oldu. MVP: Cabochard

Roccat – Elements: Maça iki tarafta oldukça sakin başladı ve 6 dakika sonra ilk skoru Elements ekibi aldı. Uzun bir süre iki ekipte gelişmek için oynadı ve ilk Ejderha’yı Roccat ekibi aldı. Yapılan savaşlarda gerçekten göz doldurur bir performans sergileyen Roccat ekibi dakkika 26’da skoru 8-1 yaparak maçı önde götürüyordu. Maç boyunca güçlü rakibine göz açtırmayan Roccat ekibi maçı kazanmayı başardı. MVP: Nukeduck

Giants Gaming – Unicorns of Love: Unicorns ekibi maça hızlı başladı ve ilk kanı dakika 1’de döktü. Bu dakikadan sonra maçta eşitlik uzun bir süre devam etti. 8. Dakika’da gelen savaş sonucunda Unicorn ekibi öne geçti ve skor 2-3 oldu. Hemen arkasından gelen Ejderha ile maç tekrardan dengelendi. Oluşan savaşlardan sonra Unicorns ekibi bir adım öne geçmeyi başardı. Dakika 25 olduğunda ise Unicorns ekibi altın farkını 4000’e, skoru ise 2-7’ye çıkarmayı başardı. Dakika 30 olduğunda skor’da eşitlik sağlandı ve Giants ekibi kule bakımından maçı önde götürüyordu. Gaints ekibi Baron’u çalarak oyunu hızlı bir biçimde bitirdi. MVP: Fr3deric

Sk Gaming – H2K: Herkesin kesin SK kazanır gözü ile baktığı bir karşılaşmaydı ancak, öyle olmadı. H2K oyunun başında koruduğu üstünlüğü bütün oyuna yaydı ve zor olanı başardı. Güçlü rakibine ilk yenilgi tadını tattırdı.

EP nedir? Nasıl Yüklenir?

epin

EP NEdir?

EP EPIN’in Internet üzerinde kullandığı para birimi olan “Elektronik Para“‘nın kısaltılmış adıdır. EPIN portali üzerinde yapılan her alışveriş için EP kullanılır. 1 EP = 1 TL’dir.

Nasıl kullanılır?

EP satın aldıkdan sonra epin.com.tr adresinde bulunan ve satın almak istediğiniz herhangi bir ürünü bir kac tıklama sonrasında satın alabilirsiniz. Güvenliğiniz nedeniyle bilgileri direkt olarak eposta adresinize gönderiyoruz ve ürünü aynı zamanda ödemelerim altındada ürün bilgisini bulmanız mümkün.

Detaylı bilgi ve güvenilir alışveriş için buraya!

Onlarca Oyun EPIN'de!

epin

Oynadığınız çoğu oyunda kullanabileceğiniz oyun içi paralarına gönül rahatlığı ile EPIN’den sahip olabilirsiniz! 

DOTA 2 ve Steam’de kullanabilmeniz için Steam Cüzdan TL’leri, League of Legends savaşçıları için RP’ler, Point Blank’ciler için NG’ler, Prime World tutkunları için Altınlar, World of Tanks ve World of WarPlanes askerleri için Wargamin Gold’larına aşağıdaki linkten ucuz ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz!

Detaylı bilgi için buraya!