A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lolbet/lolbet/bonfire/codeigniter/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lolbet/lolbet/bonfire/codeigniter/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Blog - LoL İddia

NVIDIA İle Oyunların Tadını Çıkarın!

nvidiagtx

Oyun oynayanlar, kendisini oyunun atmosferinde hissetmek isteyenlerin tercihi olan NVIDIA GTX 960 size gerçek bir performans sunmaya geliyor. En çok kapağı biriktir, NVIDIA GTX 960 senin olsun.

NVIDIA GTX 960'ın içerisinde bulunan NVIDIA Maxwell en gelişmiş mimarilerden biridir. Işıktan ilham alan Maxwell, gelecek nesil bilgisayar oyunculuğunun temel taşı olması için tasarlanmış.

EPIN Nasıl Yüklenir?

epin

EP satın aldıkdan sonra epin.com.tr adresinde bulunan ve satın almak istediğiniz herhangi bir ürünü bir kac tıklama sonrasında satın alabilirsiniz. Güvenliğiniz nedeniyle bilgileri direkt olarak eposta adresinize gönderiyoruz ve ürünü aynı zamanda ödemelerim altındada ürün bilgisini bulmanız mümkün.

Detaylı bilgi ve güvenilir alışveriş için buraya!

Kazananların Öyküsü

1

LoL İddia Beta'nın Kazananları Belli Oldu!

Merhaba LoL İddiacılar! Bildiğiniz üzere Beta sürecimizi başarıyla tamamladık ve hepinizin merakla beklediği bölüme geldik. Sıralamada zaten kazanan arkadaşlarımız belliydi fakat biz herhangi bir sorun yaşanmaması için detaylı bir şekilde gözden geçirdik. Yapılan bu inceleme sonucunda sizlere gönülrahatlığı ile kazanan arkadaşlarımızı takdim ederken, LoL İddia Beta süreci boyunca yaşadıkları olaylardan da biraz bahsedelim dedik.

1 - Ahmet Oğan Ergin

İlk kuponunu Şubat ayının kasvetli bir akşamında yapan Ahmet, oynadığı tüm maçlardan yatmıştı. Ama pes etmedi, sonuçta daha yeniydi ve şansı hala vardı. Tek maç yapmaktansa toplu kuponlarla şansını zorladı ama şans ondan yana değildi. Şansı pek yaver gitmeyen Ahmet kısa süre içinde tekrar tüm kapaklarını sıfırladı. Peki bu onu durduracak mıydı? Tabi ki hayır! Stratejisini tekrar gözden geçiren kardeşimiz belini tam doğrultmuşken bakiyesini tekrar sıfırladı. Sanıyoruz bir şeyleri yanlış hesaplıyordu. Yenilgiye doymayan kardeşimizin imdadına sponsorların hediye kapakları yetişti. Tekrar şansını çoklu kuponlarda denedi ve bu kez şaşırtıcı bir şekilde başarılı oldu. Aldığı risklerle LoL İddia üzerine bir başarı hikayesine imza atan Ahmet, Beta’nın şampiyonu, kapak tahtının gerçek sahibi, Kuzeyin gerçek kralı olmayı başardı!

2 - Kaan Kara

Şubat ayının ortasında LoL İddia ile tanışan Kaan, yaklaşık bir ay boyunca hiç kapak kaybetmedi. Artık bir kapak zengini haline gelen Kaan da tekli maçlar yerine çoklu kuponları tercih etti. Zafer sarhoşu haline gelen kardeşimiz üzerine toplanan kara bulutları fark edememişti. Uzun süre sonra yenilginin ne demek olduğu hatırlayan Kaan, son bir çoklu kuponla kendini toparlamayı beceriyor. Tekli kuponlara yaptığı yüksek bahislerle gümüş madalyayı hak eden LoL İddiacı Kaan oldu.

3 - Sefer Saklı

Şubat ayında tahmin yapmaya başlayan Sefer, üst üste kazanarak iyi bir çıkış yapmış. Daha sonra ise işler pek istediği gibi gitmeyip bir hafta kayıp vermiş. Kayıpların ardından ise bir kazandıysa bir de kaybederek, hala istediği performansı bir türlü elde edememiş. Ta ki, Nisan ayına kadar. Nisan ayı, Sefer için en şanslı ay olmuş. Yapmış olduğu çoğu kupon tutmuş ve tek maç sistemine yönelmiş. Son haftalarda hiç kaybetmeden emin olduğu maçlara oynayarak. Kendisini 3.lük kürsüsüne taşımış.

4 -Orta Koridor Oyuncusu

Taha Kemal isimli arkadaşımız, Mart ayından itibaren tahmin yapmaya başlamış ve ilk 4 maç dışında uzun bir süre yaklaşık 2 hafta kadar hep kaybetmiş. İlk kazandığı sistem ise toplu kupon ile olmuş. Ancak, bu kazancından sonra tekrar uzun bir süre kaybetmiş. Hediye kapakları biriktirerek son haftalarda artık ne olacaksa olsun diyerek tüm varını yoğunu basmış ve şansı yaver gitmiş. Yine kazancını toplu kupon yaparak elde etmiş.

5 -Doğuş Altındağ

İlk maçını kaybetmenin verdiği gazla toplu kuponlara yönelen Doğuş, kazanmaya geç başlayan LoL İddiacılardan. Şansı geri dönen dostumuz 3 hafta boyunca kayıpsız bir şekilde sıralamada yükselmeye başlıyor. Ama kader ona pek iyi davranmıyor ve bütün kapaklarını kaybediyor. Kaybetmeyi yediremeyen Doğuş, son haftalara kadar tek maçlarda şansını arıyor. Son haftalarda ya “herro ya merro” mottosuyla toplu kuponlara banıp LoL İddia Beta’da 5. Olmayı başarıyor.

6 -Tunay Öztürk

Şubat ayından itibaren tahmin yapmaya başlayan Tunay, inişli çıkışlı bir performans göstermiş. İlk yaptığı toplu kuponu kazandıktan sonra üst üste kaybederek tüm kapaklarını kaybetmiş. Daha sonra ise hediye kapaklar ile tekrardan tahmin yapmaya başlıyor ancak sürekli başarısı sadece 2 kupon sürüyor. Bundan sonra yine kayıplar vermeye başlamış. 28.03.2015 tarihinden 15.04.2015’e kadar hiç kaybetmeyerek iyi bir kapak miktarı elde eden Tunay, ne yazık ki 23 Nisan’a kadar kayıplarını sürdürüyor. Daha sonra ise toplu kupona yöneliyor ve son haftalarda voleyi vuruyor.

7- Hasan Faruk Kuşdemir

Şubat ayından itibaren tahmin yapmaya başlayan Hasan, inanılması güç ama hiç kaybetmedi. Yapmış olduğu tüm kuponları tuttu ama neden birinci değildi diyorsanız sorun oranlarda. Daha yüksek oranlar oynasaydı tablo daha farklı bir hal alabilirdi. “İstikrar bizim işimiz” diyen Hasan’ı hiç kaybetmediği için ofiste 15 dakika ayakta alkışladık.

Not: Kazanan arkadaşlarımıza ödülleri bir ay içerisinde gönderilecektir. İlk 200 giren arkadaşlar mail kutunuzu kotrol edin. RP hediyeleriniz gönderiliyor.