A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lolbet/lolbet/bonfire/codeigniter/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lolbet/lolbet/bonfire/codeigniter/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Blog - LoL İddia

LoL İddia’da Haftanın Kazananları ve Kaybedenleri!

mart-ilk-hafta-istatistik

Merhaba LoL İddiacılar,

Geride bıraktığımız haftada en yüksek oranı tutturup kapakların dibine vuran ve aynı fırsatı kıl payı kaçıran arkadaşlarımızın kuponlarıyla sizlerleyiz.

Bu haftanın en kazançlı kuponunu yapan arkadaşımız sevgili Eren Ergün oldu.

Eren kardeşimiz 8. haftada LCS EU ve LCS NA maçlarında yakaladığı 69,45'lik orana sadece 150 kapak yatırdı ve tutturduğu kupon karşılığında 10.417 kapağın sahibi oldu. 

Kendisine kocaman bir tebrik çakıp, bu haftanın en talihsiz arkadaşına bir göz atalım.

Bu haftanın en çok kaybedenine gelince listenin başında Adem Sancakbey isimli arkadaşımızı ve onun göz yaşlarını görüyoruz. 

Çoğu arkadaşımız gibi TSM yüzünden yatıyor Adem'in kuponuda. Ama diğer arkadaşlarımızdan Adem'i farklı kılan şey ise 330.507 kapak yatırıp ellerinin boş kalmış olması. Tabiri caiz ise varını yoğunu bu maça basan Adem, yalnız değilsin bende yattım o maçtan!

Herkese Kış mevsim finali LCS NA ve LCS EU maçlarında bol şanslar diliyoruz! Unutmayın yeni katılan oyuncular arasında en çok kapak toplayan bir kişiye EPİN’den 400 RP hediye ediyoruz! Bizimle kalmaya devam edin!

League of Legends 2015 Sezon Ortası Özel Turnuvası

lcs

Bu yılın başında, uluslararası müsabakalarda Sezon Ortası Özel Turnuvası (MSI) duyurulmuştu. Bununla beraber Uluslararası arenanın en yetenekli isimlerinin 7-10 Mayıs 2015 tarihleri arasında Tallahassee, Florida’da mücadele edeceğide duyuruldu.

Dünyanın dört bir yanından bölge şampiyonlarının mücadele edeceği bu turnuva, uluslararası arenanın en iyi isimlerinin kapışmasını izleme fırsatı sunarken, üst düzey rekabeti yaşamanıza olanak sağlayacak.

Turnuva Takımları

Katılacak beş takım; EU LCS, LCK, LMS, LPL ve NA LCS’te düzenlenen Mevsimi Finalleri’nden galip çıkan takımlar olacak. Altıncı ve son takım ise, Nisan sonunda İstanbul’da düzenlenecek yeni Uluslararası Wild Card Özel Turnuvası (IWCI) ile belirlenecek.

Turnuvanın Formatı

Dünyanın dört bir yanından gelen en yetenekli oyuncular, 7-8 Mayıs tarihlerinde tek turluk grup aşamasında mücadele edecek. İlk dörde yerleşen takımlar, 9-10 Mayıs’ta yapılacak ve 5 maç üzerinden oynanacak eleme aşamasında galip gelmeye çalışacak.

msiformat

Sezon Ortası Özel Turnuvası; takımların azılı rakipler karşısında bölgelerini temsil etme fırsatı bulmaları, uluslararası arenada paha biçilmez deneyim kazanmaları ve dünyanın dört bir yanındaki eSpor meraklılarına kendilerini göstermeleri açısından bulunmaz bir fırsat.

Dört günlük turnuva Tallahassee’de, Florida State University’de bulunan Donald L. Tucker binasında yapılacak.

Bizlerde bu heyecanı LoL İddia'da birlikte yaşayabilmek için format ve oranlar üzerine sıkıca çalşımaya başladık bile.

LoL İddia Hediyelerini Tanıyalım: Razer Kraken 7.1

16.8 milyon ayarlanabilir renk seçeneğine sahip Razer Kraken 7.1 Chroma kulaklığı, 7.1 sanal surround ses motoru ve kolay taşınabilmesi için tasarlanmış katlanabilir kulaklık yuvası sayesinde bir an bile yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz!

Detaylı bilgi için buraya tıklamanız yeterli