A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lolbet/lolbet/bonfire/codeigniter/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lolbet/lolbet/bonfire/codeigniter/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Blog - LoL İddia

NVIDIA'dan bir ilk! NVIDIA SHIELD

nshild

NVIDIA; video, müzik, uygulama ve muhteşem oyunları eve getiren dünyanın ilk Android™ TV konsolu NVIDIA® SHIELD™’i tanıttı.

Android TV üzerine kurulu SHIELD, en yüksek kalitede 4K videoları oynatabilir, ayrıca bir tık ile Google Voice Search’e giriş yapabilir ve Android uygulama ekosisteminin zenginliklerini sunar.

SHIELD, yeni piyasaya sürülen NVIDIA® Tegra® X1 işlemci içeren ve en yeni NVIDIA teknolojilerine sahip şık bir üründür.

SHIELD, ayrıca, NVIDIA GRID™ oyun akış hizmeti’ne de giriş yoludur. Bulutta GeForce® GTX™ super bilgisayarlar tarafından desteklenen GRID, 60FPS’de 1080p çözünürlüğe kadar talebe bağlı “oyuncular için Netflix” deneyimini sunuyor.

NVIDIA’nın CEO’su ve Başkanı Jen-Hsun Huang, “SHIELD, evde dijital eğlence biçimimizi değiştirecek. İnanılmaz güçlü, etkili ve ileri seviye bir ev tipi eğlence ürünü. Şu ana kadarki en iyi Android TV deneyimi. Ayrıca ciddi bir oyun aracına da dönüşebilir. Oyun için tasarlandı.” diye belirtiyor.

EPIN ve LoL İddia'dan Yeni Kullanıcılara Hediye!

epin ve loliddia

Bu haftadan itibaren geçerli olan yeni yarışmamızda, LoL İddia’ya yenikatılıp o hafta içinde en çok kapak toplayan bir kişiye 400 RP hediye ediyoruz! Sonrasında büyük ödülleri kazanmak için oynamaya devam etmen, yeterli!

 Nasıl Katılırım?

 1. Yeni kayıt oluşturun: LoL İddia’ya yeni bir hesap ile ilk kez katılmanız gereklidir.

2. Doğru tahminleri yapın; Perşembe gününden Pazar’a kadar o hafta içinde oynanan maçları doğru tahmin edip en çok sayıda kapak biriktirmeye çalışın.

3. Profil Bilgilerinizi Güncelleyin: Profil bölümünden cep telefonu ve e-mail bilgilerinizi güncelleyin.

Her hafta kazanan, LoL İddia ekibi tarafından Pazartesi günü açıklanacak ve hediyesi kısa mesaj olarak kendisine gönderecek!

Şampiyonluk Ligindeki En Heyecanlı 2 Maçı

şampiyonluk ligi

Team Turquality vs Dark Passage
Her iki takımda şu ana kadar istedikleri performansı ortaya koyamamış olsalar da ligin korkulantakımları arasında yer almaya devam ediyorlar. Maç öncesine baktığımızda her iki takımındamutlak bir galibiyete ihtiyacı olduğu,yarışa girebilmek için ya da yarıştan kopmamak adına önemlibir maçı geride bıraktık. Şampiyon seçim ve yasaklama ekranında 2 yasaklama hakkı olan DarkPassage, sütten ağzı yanmış olacak ki bu maç KonDziSan’a Lee Sin’i bırakmayıp yasakladılar.Alışılmışın dışında yaptıkları Kennen ve Draven seçimleriyle Team Turquality’nin ne yapacağınımerak ediyordum doğrusu. Holyphoenix’in Kalista ile kordidordaki baskın oyunu ve onun yanınaeklenen Crystal’ın soğukkanlılığı ile birlikte aslında Dark Passage oyunu çok erken safhadakopardı diyebiliriz. Elysion her ne kadar Ahri ile harika bir performans sergileyip takımını taşımayaçalışsa da mobil ve ön hatları aşırı güçlü bir Dark Passage’a karşı mecburen etkisiz kaldı. Kalistaile 11/1/5 oynayan Holyphoenix takımını taşımayı başardı.Dark Passage, Şampiyonluk LigindeBeşiktaş ve HWA’nın ardından 9G 3M ile 3.sırada takibini sürdürmeye devam etti. Geçtiğimizsezonun finalisti Team Turquality ise ligdeki kötü gidişatına henüz dur diyemedi ve 6. haftanınsonunda 4G 8M ile 5.sırada kendine yer buldu.

Atlas vs Beşiktaş E­Spor Kulübü
Ligde namağlup yoluna devam eden Beşiktaş 6. haftanın ilk maçında, üst sıraları hedefleyenAtlas ile karşı karşıya geldi. Koridor safhasında ve erken takım savaşlarında rakibine karşı galipgelmeyi başarsa da oyunun ortalarına doğru Beşiktaş durumu eşitlemeyi başardı. Globalgörevlerde de rakibini yakalamayı başaran Beşiktaş, Baron savaşlarında, Nardeus’un elindekiKalista ile birlikte hep bir adım öndeydi. Taşıyıcılarını üst düzey bir şekilde kullanmayı başaranBeşiktaş takımı, Nardeus’un 7/2/9 ‘luk, Energy’nin 8/1/7 ‘lik performanslarıyla geç de olsa 18 ­ 7gibi bir skorla kazanmayı bildi ve yenilmezlik serisine bir yenisini ekledi. Bu sonuçla birlikte sezonulider bitirmeyi garantiledi.